Stomatologia Rodzinna na Fasolowej

Poznaj nasz gabinet

Nasz gabinet powstał z inicjatywy Joanny i Adama Klepackich

 

Świadczymy usługi nieprzerwanie od 2007 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność na Warszawskich Jelonkach, a od końca 2018 roku nasza siedziba przeniosła się do nowoczesnego gabinetu przy ulicy Fasolowej 45 w Warszawskich Włochach. Pozwoliło nam to zapewnić Państwu jeszcze lepszą, profesjonalną, prywatną opiekę stomatologiczną w zakresie profilaktyki i leczenia.

Naszym celem jest niesienie usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie. Każdy z nas uczestniczy w kursach, sympozjach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem i cały czas podnosimy nasze kwalifikacje. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz periodontologii. Prace protetyczne wykonują dla nas wyłącznie renomowane laboratoria.

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt medyczny m.in.: mikroskop Leica, radiowizjografię, kamery wewnątrzuszne. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz skuteczność leczenia, przyjemną i rodzinną atmosferę.

Nasz gabinet jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Oferujemy też bezpłatny dostęp do Internetu oczekującym na wizytę w poczekalni. Prowadzimy obsługę pacjentów w języku polskim, angielskim, słowackim, a pacjentów ortodontycznych dodatkowo w języku francuskim.